• tr
  • en
+90 534 080 75 32 +90 535 239 23 03

Jeep Turu

Project Info

Project Description

Farklı bir tatil için hazır mısınız? Macera, doğa, dinlenme, kültür, Outdoor-, Off-Road ve Sightseeing mi arıyorsunuz? Funwheelers Türkiye nin en güzel bölgelerinden biri olan Fethiyede, zengin bir tarih, nefes kesen manzaralar ve muhteşem bir akdeniz iklimi ile, kısa veya uzun tatil maceraları sunuyor. 4X4 safari ile Türkiye doğasını apayrı bir şekilde keşfedin. Tüm turlarda modifiyeli Land Rovers Off-road emrinizde. Dağ ve denizde farklı yaşam tarzlarını keşfedin ve insanlar tanıyın. Kadim zaman içinde bir yolculuğa varmısınız? Büyük İskender in izine katılın, farklı kültürler hakkında bilgi kalıntılarını görün, tarihi yerleri ziyaret edin. 

Tüm faaliyetler uzman ekip gözetiminde yürütülmekte, size ancak kendi dinamiğinizi grup dinamiğine katarak, olaya boyut kazandırmak kalıyor. Son derece güzel doğada, çeşitli açık hava etkinlikleri ile tatil sizi bekliyor. Funwheelers kavramı, Türkiye yi aktif olarak keşfetmek isteyen insanlar için, daha önce detaylarına kadar denenerek organize edilmiş bir tatil biçimi. Kendi 4wheeldrives ekipmanları, personeli ile, likya sahilleri, bakire doğa, farklı yaşam tarzları, kültürler ve yöresel insanlarla temaslar için tasarlanmış. Off-road gezileri, tatilinize ayrı bir lezzet ve ayrı bir anlam katar, böylece tüm geziler için ideal başlangıç ​​noktası, rahat ve maceracı bir tatil olmasını amaçlıyor olmasıdır. 

Lykia nın tüm farklı yüzlerini gösterebilmek için, 8 gün 4X4 Likya Macera Safarisi, Funwheelers uzmanlık alanı. Nefes kesici doğa manzaraları, tarihi yerler, köy, dağ ve deniz manzaraları arasında, enteresan geçişler ve bu etkileyici anların zevkini çıkartmak için yeterli zaman ayırılıyor. Macera, kamp, açık hava aktiviteleri, kültür, doğa, tarih, keyf, eğlence ve yeni dostluklar için mükemmel bir kombinasyon sizi bekliyor! Haritada özenle belirtilmiş rotalar doğrultusunda, Land Rover larla etkileyici doğa 4X4 Safari turunda, inanılmaz macera dolu yerlerde konaklamalar; Ağaç üstünde yapılan evlerde, çadırda, ahşap bungalovlarda, basit ama atmosferik otel/pansiyonlarda zaman geçirin.

Genellikle günde 2-3 saat araba sürme; zira Likya yöresinde, bilhassa yaz sezonunda hava çok sıcak olabilir. Bu nedenle öngörülen rotada serinlemek için, göl, şelale, kanyon veya plaj gibi yerler belirlenmiş. Ağırlıklı orman ve dağ parkurlarında açık Land Rover lerle seyahat edildiğinden, herzaman doğal bir klima etkisi altındasınız. Arkadan veya önden gelen herhangi bir araba trafiği olmayacağından, adeta medeniyetten uzak, farklı bir dünyadaymışsınız hissi oluşabilir. Her fırsatta su olan yerlerde serinleyip, yeni kültür ve insanlarla tanışmak Funwheelers in öncülüğü. Bu anlamda her an gerçekleşecek ilginç şeyler olabilir. Kısacası farklı şekilde tatil için, benzersiz fırsat sizi bekliyor.